Blog

Anasayfa   -   Blog   -   Geliştiricilere özel yeni işletim sistemi: Android Things

Geliştiricilere özel yeni işletim sistemi: Android Things

02 Haziran 2018

Dünyada birçok insanın aşina olduğu Android işletim sistemi için oyun ya da uygulama oluşturan geliştiricilere özel Android Things duyuruldu.

Dünyada birçok insanın aşina olduğu Android işletim sistemi için oyun ya da uygulama oluşturan geliştiricilere özel Android Things duyuruldu.Android Things 1.0 sürümüyle Google, Nesnelerin İnterneti çağındaki gelişimi hızlandıracak yazılım teknolojisi ile geliştiricilere büyük bir kolaylık sağlamış olacak.Uygulama geliştiricilerinin yeni oyun ya uygulamaları yayınlamadan önce denemelerine olanak tanıyan, yayınlanan uygulamalara gönderilecek güncellemelerin daha güvenli olmasına katkı sağlayan Android Things 1.0, böylelikle daha pratik ve güvenilir bir geliştirme ortamı sunacak.

Sisteme geçiş yapan geliştiricilere 3 yıl boyunca ücretsiz destek sunacak olan Google, ticari olmayan uygulamaların Android Things kullanma hakkını ise 100 cihazla sınırlandıracak. Eğer ticari bir girişim söz konusu olursa işletmeler, Google ile özel bir dağıtım sözleşmesi imzalamak durumunda kalacaklar.
Bu yazı 443 kere okundu.

Diğer Blog Yazıları

Teknodizayn Kurumsal İnternet Hizmetleri - İlan Scripti - Hazır İlan Sitesi - Emlak İlan Scripti 2021

Çalışma Saatleri Haftaiçi : 10.00 - 19.00 Vergi Dairesi : Tavşanlı

Web Ofisi
Web Ofisi Warez
Warez Php Scriptler