Hybrid Mobil Uygulama ( İOS - Android ) Yakında

Anasayfa   -   İlan Yazılımlarımız   -   Hybrid Mobil Uygulama ( İOS - Android ) Yakında

Hybrid Mobil Uygulama ( İOS - Android ) Yakında

Ürün Kategorisi  :  Seri İlan Scripti

Stok Durumu  :  Şu anda yok

Ürünün Eklenme Tarihi  :  14 Haziran 2018

1000 TL + KDV ( Yakında )

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Premium Pro ve İlan Pro Paketleri için Geçerli Özel Geliştirilmiş Hybrid Uygulamalar Her İki Platform ( İOS ve Android ) Tabanlı Olarak Çok Yakında Hizmete Girecektir.

Hizmetten Önceki Müşterilerimizde Faydalanabilecektir.

Hibrit Uygulama Nedir?

Hibrit uygulamalar; HTML, CSS ve JS ile tasarlanabilirler. Native uygulamalar gibi mobil cihazların fonksiyonlarına erişebilmek açısından cihazın kendi yazılım ve donanım özelliklerini kullanabilirler. Farklı işletim sistemleri için farklı yazılım ihtiyacı duymadıklarından, her uygulama marketinde yayınlanabilme özelliğine sahiptirler. Bu noktada native uygulamalardan ayrılırlar.

Native ve hibrit arasındaki farkı anlamak oldukça güçtür. Ancak ikisi karşılaştırıldığında hibrit uygulama çok daha caziptir. Çünkü her işletim sistemine uygun uygulamalar geliştirilmesini sağlar.

Hibrid Uygulamaların Avantajları

Hibrit uygulamaların en büyük avantajı, iki uygulama oluşturmak yerine bir uygulama geliştirdiğinizi ve bu yazılımı biraz değiştireceğinizden her iki platformda da çalıştığı gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Şimdi yalnızca yönetmek için bir kod tablonuz var. Bu, muhtemelen iki yerli uygulamanın gerekli olacağı geliştiricilerin sayısının yarısını gerektirir. Veya, aynı sayıda geliştiriciyle yarısı kadar hibritbir uygulama yayınlanabilir.

  • Hibrit uygulamalar için geliştiriciler genellikle yerel geliştiricilere göre daha ucuzdur
  • Hibrid uygulamaların başka platformlara ölçeklenmesi daha kolaydır. Bir platform inşa ettikten sonra Windows Mobile gibi başka bir platformda başlatabilirsiniz.
  • Yerli SDK ile uygulamanın çalıştığı Web görüntüsü arasında köprü görevi gören Phonegap gibi çözümler sayesinde, yerel uygulamalardaki gibi cihaz özelliklerine erişme konusunda aynı kabiliyete sahip olursunuz.

Sonuç: Hybrid uygulamaları zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlar