Opencart - Eticaret Teması

Anasayfa   -   İlan Yazılımlarımız   -   Opencart - Eticaret Teması

Opencart - Eticaret Teması

Ürün Kategorisi  :  Seri İlan Scripti

Stok Durumu  :  Mevcut

Ürünün Eklenme Tarihi  :  14 Haziran 2018

250 TL + KDV

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Opencart Hakkında Kısa Bilgi

Opencart açık kaynak, geliştirilebilir bir eticaret altyapısıdır. Her e-ticaret geliştiricisi en başından başlayarak bir yazılım oluşturmak, buna yatırım yapmak, emek harcamak, hatalarını düzeltmeye çalışmak yerine hep birlikte ortak bir yazılım geliştirmişler ve ortaya bu muazzam çekirdek yapı çıkmıştır. Artık bundan sonra her geliştirici şirket bunun üzerinde kendi çalışmalarını yaparak hizmet verecek bir model oluşturabilir.

Bununla birlikte tüm Dünyada yüzlerce yazılımcı, kendi uzman oldukları alanda opencart eklentileri yazarak bu çekirdek yapıyı Dünya'nın en gelişmiş eticaret sistemi haline getirmişlerdir. Kargodan, ödemeye, kampanyadan seo ya kadar her alanda geliştirmeler yapmış ve opencart kullanıcıların hizmetine sunmuşlardır. Bu sayede opencart kullanıcısı ihtiyacı olan eklentiyi zaman kaybetmeden satın alıp hemen kullanmaya başlayabilir, ayrıca aynı eklenti yüzlerce hatta binlerce kişi tarafından alındığı için. 5.000$ lık eklenti 5$ gibi bir rakama satın alınabilecek kadar uygun fiyatlı olur.

Diğer taraftan tüm Dünyada işinin ehli kreatif tasarımcılar opencart temaları yapar ve tıpkı modüller gibi hemen satın alınıp kullanılabilecek durumdadırlar. Yapımı aylarca süren bu temalar 150-200TL gibi bir rakamla satın alınıp, aylarca da beklemeden hemen sahip olunabilir.

Bunların yanı sıra tüm opencart modülleri ve yanında şık bir teması ile opencart paketi satın almak en kestirme, en ekonomik ve stabil olanıdır. Güçlü ve sorunsuz çalışan opencart çekirdeği üzerine ihtiyaç olunan tüm modüller eklenerek oluşturulan opencart paketleri birkaç gün içerisinde yayına alınabilecek ölçüde hazır durumdadır. Daha önce testleri yapılmış, denenmiş ve birlikte hatasız çalışan farklı modüller ile bir opencart paketi her ölçekte eticaret sitesinin ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verecek durumdadır.

Opencart'ın Avantajları

Sınırsız ürün ekleyerek, sınırsız kategori ve sınırsız üretici ekleyebilirsiniz.

Ödeme Yönetimi Gelişmiştir. Ayrıca Ödeme Modül entegrasyonu ile daha da geliştirebilirsiniz.

Sanal pos. Her bankanın sanal pos modüllerini kullanabilirsiniz.

XML entegrasyonu ile diğer hazır programlarda bulunan arena, index, penta vb. tedarikçileri kullanma olanağına sahipsiniz.

Açık kaynak olması ve bunun sayesinde sürekli gelişen bir yazılım olması.

Kolay kurulum ve kolay yönetebilme. Yani kullanımı herkesin anlayacağı bir şekilde yazılmış olması.

Kendi sunucunuzda kullanmanız.

Sürekli destek bulabilmeniz.

Eğer bazı yazılımlarla kıyaslamak isterseniz Opencart’ ın sürekli gelişen ve her isteğinize uyan, isteklerinizi kolaylıkla karşılayabilecek olmasıdır. Bunun yanı sıra modül ve eklentilerle destek alabilmeniz Opencartı daha cazip mükemmel kılmakdadır.

E-Mağazanız için istediğiniz renkde, biçimde yüzlerce tema bulabilmeniz ya da özel olarak tema yapdırabilmeniz.

Bir çok dil seçeneği ile ürünlerinizi dünyaya duyurmanız.

Mükemmel seo optimizasyonu ile arama motorlarında Global yer almanızı sağlar.

Ürünlerinizi kargo ile gönderebilme olanağı.

Yapdığınız tüm işleriniz bir anali ya da rapor halinde ele alabilmeniz.

Mükemmel güvenlik sisteminin olabilmesi. SSL ve PCI uyumlu bir Opencart sitenizi güvenli kılar, aklınız sitenizde olmaz.

Sosyal medya butonları olması ve sosyal medya bağlantıları ile ürünlerinizi kolayca milyonlara duyurabilme olanağı.