Premium ve İlan Pro Paketlerine Özel Android - İOS Hybrid Uygulamalar
Gelişmiş Hybrid Teknolojisi ile Hem Android Hem İos Platformu İçin Tam Uyumlu Çalışan Mobil Uygulamalar Çok Yakında Hizmete Girecektir.

Hibrit Uygulama Nedir?

Hibrit uygulamalar; HTML, CSS ve JS ile tasarlanabilirler. Native uygulamalar gibi mobil cihazların fonksiyonlarına erişebilmek açısından cihazın kendi yazılım ve donanım özelliklerini kullanabilirler. Farklı işletim sistemleri için farklı yazılım ihtiyacı duymadıklarından, her uygulama marketinde yayınlanabilme özelliğine sahiptirler. Bu noktada native uygulamalardan ayrılırlar.

Native ve hibrit arasındaki farkı anlamak oldukça güçtür. Ancak ikisi karşılaştırıldığında hibrit uygulama çok daha caziptir. Çünkü her işletim sistemine uygun uygulamalar geliştirilmesini sağlar.

Hibrid Uygulamaların Avantajları

Hibrit uygulamaların en büyük avantajı, iki uygulama oluşturmak yerine bir uygulama geliştirdiğinizi ve bu yazılımı biraz değiştireceğinizden her iki platformda da çalıştığı gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Şimdi yalnızca yönetmek için bir kod tablonuz var. Bu, muhtemelen iki yerli uygulamanın gerekli olacağı geliştiricilerin sayısının yarısını gerektirir. Veya, aynı sayıda geliştiriciyle yarısı kadar hibritbir uygulama yayınlanabilir.

Sonuç: Hybrid uygulamaları zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlar


Teknodizayn Kurumsal İnternet Hizmetleri - İlan Scripti - Hazır İlan Sitesi - Emlak İlan Scripti 2021

Çalışma Saatleri Haftaiçi : 10.00 - 19.00